překvapení muž
Lifestyle

Ako milo prekvapiť muža?

Aj ženy môžu robiť trapasy, ktoré je potrebné si u mužov vyžehliť. Otázkou je, ako sa najlepšie také trapasy u mužov vyžehlí? Najlepšie urobíte, keď sa svojho muža pokúsite nejako milo prekvapiť. Každý muž miluje prekvapenie, preto vám poradíme, s akými prekvapeniami vždy zabodujete. Nie sú nijak nákladná ani nijako náročná, napriek tomu je muži milujú. 

Upečte niečo dobré 

Ktorý muž nemiluje domáce buchty? Každý! Muži sa skrátka takto vráti do detstva a pripomenú si doby, kedy im babičky piekli vynikajúce buchty na raňajky. Žena môže upiecť úplne čokoľvek, vždy bude muž milo prekvapený a vždy sa do buchiet pustia hneď, čo príde z práce domov. Najobľúbenejšie sú kysnuté buchty, ktoré sú ako od mamičky, ale taky majú muži v obľube modernejšie dobroty, ako je napríklad cheesecake. 

Kúpte mu niečo na seba 

Páni sú známi tým, že neznáša nakupovanie oblečenia. Len máloktorý muž ide dobrovoľne do obchodu, aby si kúpil niečo na seba. Ak vaša drahá polovička nakupovanie priamo neznáša, kúpte mu niečo na seba. Najviac zabodujete s nejakým štýlovým svetrom alebo s tričkami, ktorých nie je nikdy dosť. Vždy si však zistite veľkosť dopredu, nech náhodou nekúpite príliš veľké alebo príliš malé oblečenie. To isté platí aj u nákupe obuvi. 

Kúpte mu novú hru 

Muži sú ako malé deti. Dokážu aj hodiny vydržať u hier. Kúpte mu preto novú hru na Xbox alebo na PlayStation. Hier je všade mraky, vyberte tú, ktorú ešte nemá a ktorú si určite zamiluje. Obľúbený je nielen futbal či hokej, ale taky aj box, MMA alebo basketbal. Dobrodružnejšie povahy milujú strieľačky či honby za pokladom. 

uvarte mu 

V mnohých domácnostiach je to úplne bežné, že ženy varia, avšak v iných domácnostiach ženy varia celkom výnimočne. Ak ste ženou, ktorá varí len výnimočne, či už z akéhokoľvek dôvodu, prekvapte muža tým, že mu uvaríte niečo fantastického. Tromfnete si na vepřo-knedlo-zelo alebo radšej urobíte klasické špagety s boloňskou omáčkou?