Vedeli ste, že BOZP a PO musí mať vyriešené všetci veľkí podnikatelia aj drobní živnostníci?
Business

Vedeli ste, že BOZP a PO musí mať vyriešené všetci veľkí podnikatelia aj drobní živnostníci?

Z aktuálnych štatistík vyplýva, že až štyridsať percent podnikateľov nemá ani zdanie o tom, čo je to bezpečnosť práce a požiarna ochrana. Je to však veľká chyba, táto nevedomosť môže nejedného podnikateľa dostať do poriadnej šlamastiky a finančnej tiesne. Ak totiž nebudú spomínané oblasti vyriešené, hrozí pokuty siahajúce až do výšky niekoľkých stoviek tisíc korún. Nepodnikajte teda riskantne a radšej podnikajte bezpečne s tým, že budete mať vyriešené všetko, čo vyriešené byť má. 

V prípade, že si nie ste istí s bezpečnosťou práce a s požiarnou ochranou, ponúka sa ešte jedna možnosť, a síce vziať si na pomoc odborníkov z odboru. Zverte sa skrátka do rúk firmy, ktorá sa zameriava na poskytovanie poradenstva v oblasti bezpečnosti práce a požiarnej ochrany. Vďaka nej prejdete akoukoľvek kontrolou na výbornú. 

Už ste začali pátrať po firme, ktorej služby využijete? 

Nájsť firmu, ktorá sa zameriava na poskytovanie poradenstva v oblasti BOZP a PO, nie je nič ťažké. Takýchto firiem je totiž na trhu nespočetné množstvo. Ťažšie je vybrať si z takého množstva jednu firmu, ktorej služby využijete. 

Náš tip 

Aby ste sa nemuseli brodiť ponukami a množstvom firiem zameraných na poradenstvo v oblasti BOZP a PO, odporúčame sa zveriť do rúk firmy Extéria, ktorá v súčasnosti poskytuje poradenstvo nielen na území Slovenskej, ale aj na území slovenské republiky. Pýši sa tisíckami spokojných klientov, ktoré zastúpila tak pri ohlásené, tak pri neohlásenej kontrole zo štátnej správy. Zakaždým prešla na výbornú. Podnikajte teda bezpečne a v pokoji s firmou Extéria. 

Firma sa postará o celú dokumentáciu týkajúcu sa bezpečnosti práce a PO, tiež si vezme na starosť revízie a kontroly, okrem iného aj školenia BOZP a ďalšie veci spojené s BOZP a PO. 

Prečo teda ešte váhate a stále podnikáte tak riskantne?