Aká farba pristane každej pleti?
Fashion

Aká farba pristane každej pleti?

Módu miluje úplne každá žena. Tá, ktorá tvrdí, že ju nemá rada, iba klame nielen ostatným, ale tiež často aj sebe. Pokiaľ sa o módu zaujímate viac, určite ste už zaregistrovali novú zimnú kolekciu, ktorá sa dostala do všetkých obchodov s oblečením. Je plná tých najrôznejších farieb! Napodiv je plná takých farieb, ktoré pristanú úplne každej pleti. Aké to farby sú?

Každá žena je iná – niektorá má vlasy blond, iná je bruneta. Niektoré sa pýšia tmavým opálením, iná je majiteľkou vápenok. Či už patríte do akejkoľvek skupiny, mali by ste vedieť, aká farba vám skutočne pristane. Našťastie existujú farby, ktoré pristanú úplne každej farbe pleti.

Mnoho ľudí si myslí, že každej pleti pristane čierna farba, ale to nie je vôbec pravda. Čierna farba nepristane svetlým pletím – tento kontrast nie je na pohľad vôbec sympatický. Aký kontrast však nevadí, tak je ten, keď si biele tričko oblečie žena tmavej pleti.

Poďme si však povedať, aké farbičky môže mať vo svojom šatníku každá žena, nech už je jej pigment akýkoľvek.

• Kráľovsky modrá

Napodiv najlepšie urobíme, keď si na seba vezmeme výrazné farby. Práve tie totiž pristanú úplne každému. K tým výrazným farbám sa radí hlavne kráľovsky modrá, ktorá je teraz veľmi obľúbená. V obchodoch v tejto farbe nájdeme hlavne svetre – tie dlhé, s rozšírenými rukávmi. Práve tie sú úplne fenomenálne, práve tie musíte vo svojom šatníku mať. Okrem toho sú krásne nielen kráľovsky modré tričká, ale aj blúzky alebo kabelky.

• Červená

V zimnej kolekcii sa tiež hojne stretnete s červenou farbičkou. Práve červená farba je farbou, ktorou sa môže pýšiť úplne každá žena. Pristane nielen plavovláskam, ale aj brunetám či čiernovláskam, a to bez ohľadu na to, akú majú pleť. Na každej farbe pleti bude červená úplne žiariť – v tejto farbe vás nikto neprehliadne.

• Kaki

V poslednej dobe sa stala moderná aj khaki farba, ktorú tiež nájdete pomerne hojne v zimnej kolekcii. Kaki pristane opäť každej farbe pleti a najlepšie vyzerá na parkách či na košeliach.