Doplnky sa nosia po celý rok. Aké sú konkrétne v móde?
Fashion

Doplnky sa nosia po celý rok. Aké sú konkrétne v móde?

Ak sa zaujímate o módu, veľmi dobre viete, že doplnky sa nosia po celý rok. Nenosí sa len v konkrétnom ročnom období alebo počas jednej časti roka. Jedná sa o čosi nadčasového, avšak aj vo svete doplnkov sú isté trendy. Mení sa podoby ako šperkov zo zlatníctva Ostrava, tak sa tiež mení moderné farby šálov či podoby rukavíc. Pozrime sa na aktuálne trendy vo svete doplnkov, nech nekombinujeme s našimi outfity niečo, čo už je dávno pasé.

Ako sme spomenuli, aj trendy vo svete doplnkov existujú, aj keď sa tomu ťažko verí. Poďme si spomenúť niekoľko z nich, ktoré sa oplatí aktuálne kombinovať s našimi outfity.

Keď šperky, tak masívne

Aj keď si možno myslíte, že masívne šperky už sú dávno out, nie je tomu tak. Masívne šperky sa opäť dostali do módy. Konkrétne máme na mysli masívny reťaze okolo krku alebo napríklad masívne náramky, ktoré sú veľmi viditeľné. Taktiež hodinky sú opäť v móde, v tomto prípade je nutné zase vyzdvihnúť masívne kúsky.

Ak by sme mali byť ešte trochu konkrétnejší, povedali by sme, že sú trendy predovšetkým visiace náušnice, ktoré v sebe majú zakomponované kamene.

Hodinky

Hodinky patrí medzi osvedčené doplnky, ktoré sú nielen praktické, ale aj módnou záležitosťou. Je potrebné nájsť vhodné hodinárstva, ktoré sa trafí do vášho štýlu. Neexistuje jeden univerzálny recept, ako vybrať hodinky, pretože emócie je niečo, čím by ste sa mali riadiť. Buď sa vám páči alebo nie a v tej jednoduchosti je krása.

Kabelky v podobe ľadviniek

Ľadvinky sú módny doplnok, ktorý plne nahradil klasické kabelky. Ak však nie ste fanúšikmi tohto trendu, odporúčame si kúpiť kabelky, ktoré sa ľadvinkám podobajú napríklad v tom, že majú kratšie popruh, musíte ich teda nosiť pomerne vysoko, až u prsiach, ak si popruh pretiahnete cez hlavu. V tomto sa kabelky podobajú ľadvinkám, napriek tomu to ľadvinky nie sú. Páči sa vám táto alternatíva?

Stokrát omotané šály

Keďže vonku stále kraľuje zima, poďme si spomenúť aj zimný trend, ktorým je niekoľkokrát omotaná šál okolo krku. Dlhé šály, ktoré obviazať nielen okolo krku, ale aj okolo ramien, to je ďalší trend vo svete doplnkov. Čo sa týka farieb, volí sa tento rok skôr neutrálne farebné odtiene, ako je šedá alebo hnedá farba.