nejlepšie hry na xbox
Lifestyle

Najlepšie hry na Xbox, od ktorých sa neodtrhnete

Skrátiť si dlhú chvíľu hraním hier, na tom nie je nič zlé. Najmä, ak nemáte nič iné na práci. Prečo sa týmto spôsobom neodreagovať? A keď máte navyše kúpené prémiové členstvo Xbox Live Gold, bol by doslova hriech nezahrať si obľúbené herné projekty, ktoré vás na malú chvíľu dostanú z nie veľmi sympatickej reality. Ponúka sa však otázka, čo si v rámci svojho členstva alebo Xbox Game Pass zahrať. Aká hra sa radí medzi vôbec tie najlepšie?

Call of Duty je stará známa klasika, ktorá sa neomrzí

Máte radi akciu a napätie? Milujete, keď vám od prstov na nohách až po vlasy prúdi telom adrenalín? Potom je načase zahrať si hru Call of Duty, ktorá sa síce radí k starým známym klasikám, no nikdy neomrzí a jej nové spracovania sú zakaždým prekvapením, a to veľmi milým.

Je veľká škoda, že sa práve táto klasika stala pre mnoho ľudí úplne nezaujímavou. Dôvodom však bola kvalita, ktorá sa v jednej chvíli naozaj znižovala, no posledné diely zase stoja za to. Dajte hre preto druhú šancu a uvidíte, že nebudete ľutovať.

 

Keď milujete Star Wars

Viete, že na pultoch obchodov je k dostaniu aj jedinečná hra Star Wars Jedi: Fallen Order? Táto skvelá hra na Xbox nadchne úplne všetkých fanúšikov jedinečnej série, ktorá v kinách vždy trhala rekordy. Pokiaľ vás diely pred týmto vydaním nenadchli, opäť by ste mali dať hre ešte šancu. Táto novinka je totiž naozaj vydarená.

Aj v tomto prípade teda platí, že by sme mali dávať druhé šance. Keď sa raz niečo nepodarilo, niekedy môže byť „dvojka” tou lepšou (aj keď to napríklad neplatí vo filmovom svete).

 

Máte rádi strielačky?

Pokiaľ sa chcete dostať takzvane „do varu” a poriadne si zastrieľať, potom by ste si mali zahrať hru Gears 5. Podľa milovníkov videohier sa jedná o jednu z vôbec najlepších strieľačiek tohto roku a očakáva sa, že ju len tak niečo neprekoná ani budúci rok.

Oproti predchádzajúcim dielam je vylepšený aj príbeh, na ktorý bohužiaľ skôr zabúdali, čo bola naozaj veľká škoda. Teraz je však chyba zažehnaná a hre už nemožno čo vytknúť!