Podcasty o podnikaní
Business,  Lifestyle

Podcasty o podnikaní

Podcasty sú v dnešnej dobe jedným z najobľúbenejších konceptov, ako do seba „nasať“ nejaký obsah. Ide iba o audio platformu, ktorá cieli na to, že pri počúvaní podcastov môžete robiť aj ďalšie veci. Vsádza teda na akýsi multitasking. Existujú aj druhy edukatívne, napríklad podcasty o podnikaní. Hravou formou sa teda pri prechádzke alebo varení môžete naučiť novým veciam.

Forbes podcast

Iste poznáte časopis Forbes s ich rubrikou 30 pod 30, v podcaste nájdete rozhovory s obnosťami tejto rubriky. Teda s úspešnými podnikateľmi či inšpiratívnymi osobnosťami, ktorí vás môžu vo vašom podnikaní myšlienkami nakopnúť. Každý diel má symbolicky 30 minút, takže ho stihnete vypočuť počas akejkoľvek aktivity.

Mladý podnikateľ

V tomto podcaste je pozornosť venovaná predovšetkým začínajúcim podnikateľom. Prináša teda rady a tipy, ale predovšetkým inšpiráciu, pomocou rozhovorov s úspešnými podnikateľmi, freelancermi, ale aj odborníkmi a ďalšími.

Proti prúdu

Tento podcast chce ísť so svojimi hosťami proti prúdu, a tak sa tu objavujú osobnosti, ktoré sú úspešné tým, ako sú iné a búra stereotypy. Ide opäť o kreatívcov a inšpiratívnych ľudí, ktorí vás namotivujú v tom robiť veci po svojom a neriadiť sa vždy pravidlami spoločnosti.

MakroMixér

Podcast o peniazoch, biznise, ekonomike a trhoch. Ján Bureš a Robert Břešťan sa snažia informovať o novinkách zo sveta podnikania, často si k sebe tiež pozývajú hostí. V každom diele sa niečo dozviete pri nejakých troch hlavných témach av druhej časti je súčasťou diskusie s daným hosťom.

Podcasty o podnikaní sú skvelým variantom, ako sa niečo priučiť. Navyše ich existuje celý rad, tak neváhajte a choďte si nájsť svoj obľúbený.