Šaty s vlečkou, striebrom vyšívané. To je tohtoročný svadobné hit
Fashion

Šaty s vlečkou, striebrom vyšívané. To je tohtoročný svadobné hit

Spomínate si na nádhernú rozprávku pochádzajúce z rúk pána Vorlíčka, ktorý, žiaľ, nedávno zomrel? Práve v tejto unikátnej rozprávke sa dáva hádanka: „Šaty s vlečkou, striebrom vyšívané, ale princezná to nie je, jasný pane. Kto je to? „Ak budete mať chvíľu, opäť si túto nestarnúci rozprávku, v ktorej je všetko, čo rozprávka musí mať, pustite, avšak vezmite si z nej viac než len pôžitok a dobrý pocit. Šaty s vlečkou, striebrom vyšívané – to je totiž aj tohtoročný svadobné hit. Ak sa tento rok chystáte vydávať, zamerajte sa na šaty s vlečkou, ktoré majú strieborné prvky. 

Úplne biele šaty tento rok nie sú hitom vo svadobnom svete. Tento rok je treba trochu zažiariť, milé nevesty. Preto si v požičovni svadobných šiat radšej vyberte také, ktoré sa trochu blyští, respektíve ktoré oplývajú striebrom. Práve to je totiž tohtoročný svadobné hit. 

Aká dlhá má byť vlečka? 

Vlečka na svadobných šatách rozhodne nemusí byť dlhá, len skrátka musí byť. Nemusíte byť ako ženy z britskej kráľovskej rodiny, ktoré mali vlečky niekoľkometrové, vám stačí krátka, sotva polmetrová bude pokojne stačiť. 

Mať vlečku neznamená, že musíte mať zároveň úzke šaty, s ktorými je vlečka často spájaná. Môžete mať šaty aj bohatšie, robustnejší a väčšie, nie uzunké. Ak neoplývate zrovna štíhlou postavou, naozaj nezúfajte. Vlečka je dnes súčasťou rôznych druhov šat. 

Striebro nech sa leskne a blyští 

Čo sa týka strieborných prvkov, ideálne bude, ak budú do šiat našité krásne sa trblietajúce strieborné perličky alebo iné podobné strieborné aplikácie. Neurobíte tento rok krok stranou ani sa šaty, do ktorých sú zakomponované strieborné nite. 

Ak si nemôžete vybrať z šiat so striebornými prvkami, zvoľte teda šaty celé biele, ale striebro majte napríklad v podobe diadéme či korunky, ktorý budete mať na hlave. Alebo sa snáď bude trblietať hustý závoj, ktorý vám muž pri oltári zdvihne?