Začnite so zmenou postavy do plaviek už teraz
Lifestyle

Začnite so zmenou postavy do plaviek už teraz

Príprava na letnú sezónu by už mala byť v plnom prúde, predsa len šesť mesiacov vám zletia neuveriteľnou rýchlosťou a vy sa následne budete prechádzať v plavkách po pláži alebo na bazénoch. Ak chcete vyzerať dobre, je najvyšší čas prísť na to, ako dôjsť k vytúženej postave. Začať môžete v momente, keď sa oteplí. Poďme sa na niektoré z tipov pozrieť.

S prípravou na leto môžete začať za pár týždňov

Začať možno napríklad chodením na kryté bazény. Plávanie je celkovo veľmi náročný šport, ktorý vás rozhodne bude udržiavať v určitej kondícii. Ak teda túžite po dokonalej postave, môžete začať práve u krytých bazénov. Okrem vytúženej postavy tak získate tréning, čo sa týka plávania. Okrem iného si môžete aj zablbnúť s deťmi na tobogánoch, prípadne na iných atrakciách. Na vás bude záležať, či zvolíte zábavné centrum alebo čisto len plavecký bazén.

Jazdíte do práce autom? Je to pochopiteľné, zvlášť v tomto počasí. Akonáhle ale ručička teplomera bude ukazovať aspoň desať stupňov nad nulou, je ideálny čas na to, vytiahnuť bicykel alebo ísť sa prejsť. Občasná prechádzka do práce vám nepochybne pomôže v ceste za vytúženú postavou, a to aj cez to, že vaše prechádzka bude trvať dlhšie ako 45 minút. Akonáhle sa vám nebude chcieť ísť do práce pešo, vytiahnite vyššie uvedené bicykel.

Náročné túry a zmena stravy

V neposlednom rade je potrebné občas zájsť na náročnú túru, ktorú môžete prekonávať spoločne so svojimi priateľmi alebo rodinou. Okrem toho, že sa budete venovať pohybu a športu musíte prerobiť svoj jedálniček a životný štýl. Jedine tak bude vaša postava v lete pripravená vliezť do plaviek. Závisí na vás, ako dlho vám toto odhodlanie vydrží. Či už sa vydáte na akýkoľvek šport, malo by sa jednať o takú činnosť, u ktorej spálite veľké množstvo kalórií.

Na záver je dobré spomenúť, že by ste to s doplnkami na chudnutie nemali vôbec preháňať. Vždy je dobré nechať si poradiť lekári.