zlatá horečka kryptoměna
Business,  Money

Zlatá horúčka v podobe kryptomena

Ak sledujete aktuálne dianie v tom našom svete, tak vás okrem nízkej nezamestnanosti alebo neustále sa riešiacich migrantov zaujme aj zlatá horúčka v podobe kryptomena. Kryproměny určite poznáte. Sú to virtuálne meny, ktoré ťažíte a vďaka ktorým môžete dobre zbohatnúť. Bohužiaľ je nutné spomenúť, že tomuto svetu nerozumie každý. Napríklad mnohé ženy sú týmto svetom absolútne Nepobozkaná. Poďme si tento svet priblížiť, povedať si, čo je nutné zaobstarať, než začnete kryptomena ťažiť, povedzme si, čo robiť s vyťaženými peniazmi. 

O tejto téme je napísané mnoho článkov, veľa rozhovorov, ktoré nám majú svet kryptomena priblížiť. Dneska nájdete skutočne mnoho článkov, ktoré o tejto téme pojednávajú. My si poďme povedať to základné, čo by každý začiatočník mal vedieť. 

Správny softvér je základ 

Než začnete ťažiť kryptomena, mali by ste mať na pamäti, že musíte mať správny softvér. Nevoľte si ten prvý softvér, ktorý uvidíte, ale skutočne si o ňom niečo zistite, zistite si, ako je kvalitná, aké s ním majú ľudia skúsenosti. My odporúčame napríklad CC Miner. 

Nezabudnite na peňaženku! 

Pokiaľ už teraz viete, že výťažky nebudete chcieť vkladať ihneď na burzu, mali by ste si zaobstarať aj virtuálne peňaženku pre vaše Bitcoin či inú kryptomena. Takéto peňaženky si vytvoríte podľa softvéru, ktorý využívate. 

Čo mám urobiť s výťažkom? 

Až niečo vyťažíte, môžete s týmto výťažkom naložiť akokoľvek. Niekto časť kryptomena prevádza na reálne peniaze, časť sa mení na inú kryptomena. Rozhodujte sa podľa aktuálnych kurzov. Vždy vyberte to, čo je pre vás výhodné. 

Ako vymeniť kryptomena za koruny? 

Ak chcete svoj výťažok previesť na slovenské koruny, musíte sa poobzerať po najvýhodnejšie ceste. Pomerne výhodné je to, že pôjdete cez Cryptopil, kde vymeníte svoj výťažok za litecoin a potom práve litecoin zameníte za naozajstné peniaze na Coinmate (toto je česká burza)