Zoznam najbezpečnejších aplikácií
Lifestyle

Zoznam najbezpečnejších aplikácií

Aplikácie sú v dnešnej dobe úplne bežná vec, s ktorou podniká čoraz viac ľudí, pretože aplikácie sú stále denne sťahované a využívané. Lenže prísť s takou aplikáciou, ktorá v dnešnej dobe už nie je vymyslená, to je nadľudská úloha. Predsa len teraz existujú aplikácie, ktoré doslova ovládajú celú našu domácnosť. Rad aplikácií je spojená aj s rôznymi všednými záležitosťami. Najvyužívanejšie aplikácie sú tie, ktoré sú spojené s fotkami, pretože v dnešnej dobe je populárny, že si fotíme nielen raňajky, ale aj obedy alebo večere. Preto sa nie je čomu diviť, keď napríklad celosvetovo známa aplikácia na zdieľanie fotiek zvaná Instagram teraz dovŕšila siedmich stoviek aktívnych užívateľov.

Lenže u rady aplikácií sa nemôže zaručiť bezpečnosť. Rad aplikácií je naopak pre náš mobilný telefón alebo pre iné zariadenie, do ktorého aplikáciu sťahujeme, nebezpečná. Môžeme sa teda dostať do značných nepríjemností, ktoré sú spojené s riešením problému, ktoré sú spojené predovšetkým s vírusom, ktorý sa nám do počítača alebo telefónu dostane, keď stiahneme nebezpečnú aplikáciu. Preto sa musíme dobre rozhodovať, ktorú aplikáciu si do svojho telefónu sťahujeme, pretože mnohé z nich nie je tak bezpečná, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

Čo treba Throttle?

Táto aplikácia sa radí k tým najbezpečnejším aplikáciám, ktoré sú vo svete technológií vôbec k mání. Jedná sa o heslo, ktoré je napojené na vašu emailovú adresu. Táto služba v sebe nesie predovšetkým rozšírenie prehliadača, ktorá generuje náhodné emailovej adresy. Používa sa pri používaní základných používateľských účtov a tiež slúži pri registrácii rôznych služieb. Emaily sú teda triedené a nikdy vám do schránky nepríde email, ktorý by snáď v sebe mohol niesť akúkoľvek nebezpečnú zložku či vírus. Budú roztriedená tiež newslettre, ktoré mnohokrát zahlcujú našu stránku. Jedná sa o nepríjemnosť, ktorá môže byť zamedzená.