Ako často behať, aby ste do mesiaca videli výsledky
Lifestyle

Ako často behať, aby ste do mesiaca videli výsledky

Ak ste po vianočných sviatkoch neschudla do leta toľko, koľko ste očakávali a koľko ste si priali, ešte nezúfajte. Je totiž možnosť, ako nadbytočné kilá počas krátkej doby zhodiť. Nemusíte si platiť drahého osobného trénera, stačí, keď začnete behať. Beh je zadarmo a je možné ho prevádzkovať kdekoľvek a kedykoľvek. Stačí, keď si k behu nájdete dostatok času, ktorý bohužiaľ veľká časť z nás chýba. Ak sa však rozhodnete behať a budete behať pravidelne, zaručujeme vám, že výsledky uvidíte ešte predtým, než otvoria brány verejných kúpalísk. 

Ako sme spomenuli, beh je populárny šport, ktorý si zamiluje skutočne každý. Ľudia ho zbožňujú predovšetkým preto, že je úplne zadarmo. Poďme sa na beh ako taký pozrieť z blízka, povedzme si, kedy uvidíme výsledky a ako dlho musíme behať, aby beh k niečomu bol. 

Stačí behať štyrikrát týždenne 

Výsledky uvidíte, keď budete behať štyrikrát týždenne. Je to tak akurát, nemusíte behať denne, pretože tak veľmi túžite po vysnívanej postave. Štyrikrát týždenne stačí, do toho samozrejme vykonávajte ešte inú aktivitu, akou je plávanie alebo joga, čo sú dva nenáročné, napriek tomu veľmi efektívne športy, ktoré vykonávajte v medzičase, zhruba dva dni v týždni. Jeden deň si nechajte na odpočinok, na takzvanú regeneráciu tela. 

Ako dlho behať? 

Otázkou tiež je, ako dlho behať. Nezáleží tak na dĺžke, ktorú prebehnite, ale skôr na tom, ako dlho beháte. Odporúčame behať zhruba tridsať, štyridsať minút. Počas tejto doby si však kontrolujte svoju tepovú frekvenciu, ktorá sa výrazne podieľa na spaľovanie tukov. 

Výsledky uvidíte za mesiac 

Teraz potešíme predovšetkým tých, ktorí chcú schudnúť do doby, než sa otvoria brány verejných kúpalísk. Výsledky totiž uvidíte už za jeden jediný mesiac, čo je skvelé! Keď navyše budete dodržiavať pitný režim a budete jesť pravidelne a zdravo, výsledky budú neprehliadnuteľné.