Čo prinesie tohtoročné leto?
Fashion

Čo prinesie tohtoročné leto?

Ani počas tohto leta zrovna neušetríme. Aj tento rok sa do módy dostali také módne trendy, ktoré sme doteraz nevlastnili. Aby ste však nekupovali to, čo je len akousi chvíľkovú záležitosťou, prinášame vám niekoľko topov na to, čo si kúpiť, čím si urobiť radosť. Predsa len ak nepatríte medzi nákupné maniačka, možno neviete, čo sa aktuálne nosí. A aby ste mali nakupovania takzvane „z krku“, siahnete aj po tom najmenej štýlovom kúsku. Tento rok sa takým kúskom vyhnete vďaka našim exkluzívnym tipom. 

Margaréty ako motív tohtoročného leta 

Motív kvetín sa do módy dostal pomerne nedávno, konkrétne paradoxne v zime, keď kvetín vonku bolo nedostatok vďaka teplotám siahajúcim pod bod mrazu. Motív kvetín sa tak doslovne stal našou spásou, ktorej sme si chceli oživiť neutrálne sfarbený šatník. Zatiaľ čo v zime bol populárny motív kvetín všeobecne, teraz je už krapet upresnený či inak povedané špecifikovaný. 

Pri výbere oblečenia sa zamerajte najmä na margarétky a sedmokrásky, ktoré sú, podľa aktuálneho diania v módnom svete, kvetinami tohtoročného leta. Tento jednoduchý motív si zamiluje každá žena, ktorá túži po romantickom outfitu plnom nežného motívu. 

Farby dúhy, na scénu! 

Leto sa nikdy nenesie v znamení jednofarebnosti či neutrality. Nesie sa naopak v znamení farieb dúhy, ktoré sú pre leto doslova typické. V súčasnej dobe urobíme najlepšie, ak si kúpime oblečenie vo farbách dúhy. Dalo by sa povedať, že tohtoročnému letu dominuje dúhová mánie a farby sa dostali aj do kolekcií takých značiek, ktoré v minulosti nikdy na farebnosť nesadili, ale skôr sa zameriavali na neutrálne a nestarnúci kombinácie, ako je kombinácia čiernej a bielej farby. 

Plavky s plastovými prvkami nesmiem chýbať v letnom šatníku 

Plavky sa mení každým rokom, tento rok sa pri nakupovaní zamerajme na také plavky, ktoré majú plastové prvky, a to najčastejšie plastové kolieska, ktoré sú viditeľne umiestnené na plavkách.