Online faktúry: Elegantný a efektívne riešenie pre každú firmu
Business

Online faktúry: Elegantný a efektívne riešenie pre každú firmu

Pracujete na živnosť alebo vlastníte nejakú firmu? Ak je vaša odpoveď kladná, iste viete, že s podnikaním súvisí nielen veľa práce, ale aj nevyhnutnosť vystavovanie faktúr. Potvrdenie o platbách sú dané zákonom a musí mať správne náležitosti. Nejednému podnikateľovi zaberá fakturácie pomerne veľkú porciu času. Niet sa čomu čudovať, ich vystavenie sa nezaobíde minimálne bez niekoľkých minút. Mnohé firmy dokonca disponujú fakturačným oddelením. Pritom možno faktúry vystavovať jednoducho online. Ako? Prostredníctvom systému Superfaktura.cz, ktorý vám predstavíme.

Pre živnostníkov, firmy a ďalšie subjekty

Je úplne jedno, akému biznisu sa venujete. Elektronická fakturácia pre vás bude oveľa jednoduchšie ako tá klasická. Veľmi obľúbený je spomínaný systém Superfaktura.cz predovšetkým u živnostníkov. Tým stačí len niekoľko klikov k elegantnému a rýchlemu vystavenia faktúry. Systém je navyše napojený na službu Cashbot. Faktúra teda býva spravidla preplatená už druhý deň. Samozrejmosťou je aj poistenie faktúr a ich efektívne evidencie. Účtovné firiem potom majú úplne jednoduchú prácu. Súčasťou služby je aj spravovanie nákladov či kniha jázd.

Neobmedzujte sa!

Už sa vám niekedy stalo, že ste potrebovali vystaviť faktúru na služobnej ceste alebo pri letnej či zimnej dovolenky? Určite áno. Všeobecne platí, že čím skôr je faktúra vytvorená, tým je väčšia pravdepodobnosť jej rýchlejšieho splatenia. Fakturačný softvér umožňuje vystavovanie faktúr odkiaľkoľvek. Stačí len pripojenie k internetu a počítač alebo tablet. Pracovať budete môcť tak v iOS, tak vo Windows.

Istota správnosti

Len si spomeňte, koľkokrát sa vám alebo vašim kolegom stalo, že faktúra nebola správna. Chybu možno urobiť kedykoľvek. U online systému sa ale pravdepodobnosť znižuje na minimum. Všetky legislatívne povinnosti budú dodržané vďaka špecialistom, ktorí faktúry sledujú. Čas i peniaze skrátka strácať nebudete.