Plesová sezóna zahájená. Čo si vziať na seba?
Fashion

Plesová sezóna zahájená. Čo si vziať na seba?

Rok sa s rokom zišiel a my sa opäť môžeme radovať z plesovej sezóny, ktorá vypukla, bez toho aby sme stihli mrknúť okom. Ak sa tento rok chystáte na niektorý z veľkých plesov, ponúka sa otázka, čo si vezmete na seba? Plesy sú predsa len v každom prípade spoločenská udalosť, na ktorú sa neoplatí ísť v teplákoch alebo v tom, čo nám práve padne do rúk. Pokiaľ chcete zamieriť na ples, musíte sa obliecť podľa aktuálnych trendov, pretože vás na plese bude naozaj každý hodnotiť. A aby ste získali desať bodov z desiatich, prezradíme vám, čo je práve teraz in a čo si rozhodne obliecť na blížiace sa candrbál.

Ak na plesy chodíte každý rok, pravdepodobne máte aspoň hrubú predstavu o tom, čo si na seba vezmete alebo čo sa tak na plesy nosia. Ste si však tiež vedomí, že každým rokom sa trendy menia, a tak je dobré sa tesne pred vymýšľaním outfitu pozrieť, čo je práve v móde. Nechcete predsa prísť v tom, v čom sa chodilo už vlani.

Šaty ladiace s doplnkami

Ak by sme mali spomenúť tohtoročné trendy, ktoré sa vám môžu hodiť na plesovú sezónu, spomenuli by sme predovšetkým šaty, ktoré perfektne ladia s doplnkami. Práve to sa aktuálne nosí, práve s tým na nejednom plesu rozhodne zažiarite.

Presne s týmto zaujali aj celebrity, ktoré sa zúčastnili najrôznejších akcií. Inšpirovať sa teda konkrétne môžete od Elizabeth Hurkley, Karlie Kloss alebo od Brooke Shields či od Jane Lauder.

Lístoček je nevyhnutnosťou

Rovnako ako v uplynulých rokoch, aj tento rok je kabelka, teda skôr lístoček, úplnou nevyhnutnosťou. Nemusíte so sebou ťahať veľkú tašku, v ktorej by ste mali maximálne hromadu nepodstatných vecí. To, čo potrebujete na plese mať pri sebe, je maximálne lístoček, telefón alebo prípadne rúž a kľúče. Tým to hasne, nič iné so sebou nemusíte ťahať. Teda ešte peniaze by sa vám hodili, to je fakt.

Opäť môžete zvoliť listovú kabelku, ktoré vyniesli do spoločnosti spomínanej slávnej dámy. Alebo stavte na niečo, čo sa páči čisto vám. Za nás voľte zdobné, no jednoduché listovú kabelku, ktoré pekne zladíte s akýmikoľvek šaty.