Adrenalínové zážitky pre mužov
Lifestyle

Adrenalínové zážitky pre mužov

Zohnať dnes originálny darček pre mužov nemusí byť vôbec jednoduché. Ak chcete naozaj pred svojím náprotivkom zažiariť, mali by ste sa zamerať na niečo, po čom s najväčšou pravdepodobnosťou túži, ale vy o tom neviete. Jedným z účinných tipov sú adrenalínové zážitky, ktoré sú určené priamo pre mužov.

Športové vozidlá a prechádzky

Takmer každý muž miluje luxusné vozy. Čo ešte len povie na to, keď mu oznámite, že sa s jedným z týchto vozov bude môcť prejsť? Či už na špecializovanom okruhu alebo po meste, verte nám, že mu tým urobíte obrovskú radosť. Ak budete mať záujem prechádzku absolvovať s ním, možno si automobil požičať aj na 24 hodín, pokiaľ však nájdete spoločnosť, ktorá sa zostáva aj dlhodobými prenájmy. Spoločne tak môžete vyraziť spoznávať mesto v rýchlom aute. Od BMW, cez AUDI až po FORD MUSTANG alebo FERRARI.

Ak si váš muž hrá neustále na veľkého drsňáka, mali by ste predchádzajúce darček trochu poupraviť. U áut zostaneme, ale s tým rozdielom, že sa presunieme do terénu. Reč je o väčších SUV vozidlách, ktoré nemajú problém prejsť aj obtiažny terén. Medzi tie najatraktívnejšie automobily patrí bezpochyby Hummer alebo Jeep.

Škola šmyku

Pri automobiloch ešte zostaneme. Má váš muž chuť trochu si zadriftovať pod vedením skúsených lektorov? Naučiť sa ovládať vozidlo v momente, keď sa dostanete do šmyku? Potom je škola šmyku tá pravá, v ktorej sa naučíte veľa tipov a fínt, ako získať nad svojím vozidlom prevahu vo chvíli, ktorú nečaká takmer nikto. Hovoríme tu o šmyku, ktorý sa môže prihodiť takmer kedykoľvek.

Posledným tipom je skok padákom. Od áut sa presúvame do vzduchu. Ak už váš partner absolvoval jazdu rýchlym superšportom, nehádžte flintu do žita. Šance sa ponúka v skoku padákom, ktorý je bezpochyby považovaný za adrenalínový zážitok. Tu už záleží na tom, či si váš partner trúfne alebo nie. Skúste mu váš darček opatrne naznačiť alebo sa ho chytro vypytovať na otázky, ktoré vám pri rozhodovaní pomôžu.