Co by nemělo chybět v šatníku žen po padesátce
Fashion

Co by nemělo chybět v šatníku žen po padesátce

Je vám už pred päťdesiat a obávate sa jediného, ​​a síce že už nebudete môcť nosiť kúsky, ktoré sa vám páčili pred rokmi? Síce nemôžete vo vašom veku nosiť krátke crop topy alebo minisukne, ale môžete očariť svet s oveľa elegantnejšími outfitmi. Ani po päťdesiatke sa nemusíte vzdávať záľuby v nakupovaní alebo v móde ako takej, aj po päťdesiatom roku života môžete očariť svojim outfitom viac než akákoľvek dvadsiatka, čo prejde okolo vás.

Aby ste aj vo vašom veku mohli tvoriť naozaj krásne, nadčasové outfity, je nutné mať šatník plný vecí, ktoré sa dobre kombinujú a z ktorých hravo vykúzlite zaujímavé štýly. Prezraďme si niekoľko kúskov, ktoré by vám v šatníku nemali chýbať, pokiaľ máte viac ako päťdesiat rokov.

Praktické tenisky

Tenisky sa stali súčasťou módneho sveta. Najmä biele tenisky sú tie, ktoré z nohy nedá dole prakticky žiadna žena. To, že máte viac ako päťdesiat, neznamená, že by ste sa mali vyhýbať bielym alebo iným teniskám. Aj vy môžete nosiť tenisky, dokonca budete veľmi štýlová, pokiaľ sa pre nosenie tenisiek rozhodnete. Pri výbere dávajte prednosť praktickým, štýlovým teniskám, ktoré budú pohodlné.

Perfektné džínsy

Nemusíte nosiť len nohavice, ktoré nosili vo vašom veku vaše mamičky. Môžete sa odviazať s krásnymi štýlovými džínsami, s ktorými vykúzlite hromadu úchvatných outfitov. Voľte však skôr také, ktoré nie sú roztrhané. Musí vám zároveň perfektne sadnúť.

Nadčasové topánky

Aby ste vykúzlili naozaj krásne outfity, musíte staviť na dobré topánky. Váš botník by tak nemal postrádať hlavne nadčasové kúsky, ako sú oxfordky, tiež mokasíny alebo členkové perká či chelsea topánky Radšej sa vyhnite neforemným a masívnym topánkam, ako sú Uggs, ktoré nie sú dobrou voľbou vo vašom veku.

Okrem spomínaných kúskov sa oplatí mať vo svojom šatníku aj šaty s dĺžkou ku kolenám alebo pohodlné legíny, ktoré sú nepriesvitné a ktoré sa ľahko doplnia o štýlovú košeľu zopnutú v páse.