Kúsky, ktoré tvoria základ dámskeho šatníka. Máte ich všetky?
Fashion

Kúsky, ktoré tvoria základ dámskeho šatníka. Máte ich všetky?

Zatiaľ čo niektoré ženy trávia nákupmi polovicu života, sú aj také, ktoré nad nakupovaním ohŕňajú nos. A to sú tí, ktorí si vystačia len so základnými vecami vo svojom šatníku. Šatník každej ženy by mal pozostávať aspoň z niekoľkých základných kúskov, ktoré spolu vytvárajú skvelé outfity. Preskúmame len niekoľko kúskov, ktoré tvoria základ ženského šatníka. Vďaka nim budete mať vždy čo na seba! Navyše si môžete byť istí, že s týmto základom si vystačíte pri mnohých a mnohých príležitostiach.

Základom vášho šatníka sú veci, ktoré sa oplatí nosiť po celý rok a ktoré môžete nosiť po celý rok. Navyše sú večne elegantné, nestarnúce a nadčasové, takže investícia do nich sa rozhodne oplatí.

Kúsky, ktoré tvoria základ vášho šatníka

  • Biele tenisky sú určite neoddeliteľnou súčasťou každého šatníka. V súčasnosti sa nosia biele tenisky, preto ich majte v skrini na topánky v niekoľkých variantoch. Biele tenisky sú práve teraz in, najmä ak ide o hrubé škaredé tenisky, ktoré sú inak známe aj ako otcovské topánky.
  • Kardigán je kúsok, ktorý by nemal chýbať ani vo vašom šatníku. Kardigány sú dlhé zvršky, ktoré sa nezapínajú. Môžete si ho kúpiť v rôznych dĺžkach, farbách, strihoch a vzoroch.
  • Blejzer alebo sako – aj to je základ šatníka. Zatiaľ čo kardigán sa hodí skôr na každodenné príležitosti, sako vytiahnite, keď zatúžite po spoločenskom úteku, ktorý sa bude niesť v znamení šampanského a kaviáru!
  • Púzdrová sukňa je dnes veľmi obľúbená a vkusná. Ak je navyše dlhý do pása, získate fantastický kúsok, ktorý naozaj oslní. Jednoduchá, elastická čierna sukňa sa dá nosiť do spoločnosti aj na bežné nosenie.
  • Biela košeľa je doslova univerzálna, o tom niet pochýb. Bielu košeľu môžete nosiť kdekoľvek a kedykoľvek, nikdy nie je zlou voľbou a vždy v nej budete vyzerať skvele. Nech už ho skombinujete s čímkoľvek, nikdy neurobíte krok vedľa.