Spokojnejší a bezpečnejší domov Šikovného bývania
Home

Spokojnejší a bezpečnejší domov Šikovného bývania

Bytové koncepty Chytrého bývania už tešia stovky spokojných vlastníkov týchto bytov. Tie sa riadia najmodernejšími úspornými technológiami a šetria vám tak peniaze. Navyše vám zaistí kvalitu bývania a dlhodobú životnosť vášho bytu.

Sú projektované a stavané tak, aby udržovali váš byt príjemným v každom počasí. V zime budete mať v byte príjemné teplo aj bez zbytočného celodenného vykurovania av lete vás jeho múry ochránia pred neznesiteľnými návalmi tepla. Teplotu a nielen tú riadite na diaľku pomocou svojho mobilného telefónu.

Chytré bývanie tiež pamätá na dostatočné vetranie, a tak predídete výskytu plesní a roztočov a zbavíte sa nadmernej vlhkosti vo vzduchu. Určite tak pomôže aj od migrén, zlého dýchania aj alergií. Nezabúda sa ani na veľké okná s trojsklami, ktoré zaručujú dostatok denného svetla a vy tak dlho do večera nebudete potrebovať svietiť elektrinou. Okná navyše zamedzujú hluku zvonku preniknúť do útrob bytu a slúžia ako tepelnoizolačný prvok.

Bezpečnosť a obchodné centrum po ruke

K výraznému ušetreniu na energiách pomáhajú aj dispozície bytov a efektívne pomery spoločných priestorov s obývanými plochami. To znamená, že spoločné chodby medzi bytovými jednotkami nie sú zbytočne veľké. Ďalej sa v Chytrom bývaní dbá na zvysoka na bezpečie. Keď sa niečo stane, protipožiarne systémy nevarujú iba obyvateľov domu, ale aj príslušnej linky pomoci.

Chytré bývanie sa stavia prevažne v bezprostrednej blízkosti obchodných centier a služieb, aby bol človek s takýmto životom v takom byte nadmieru spokojný. Pamätá tak na všetky potreby, ktoré človek v živote má.