Športovci, ktorí sa radí k najbohatším na svete
Business,  Money

Športovci, ktorí sa radí k najbohatším na svete

Každým rokom novo vzniká rebríček športovcov, ktorí sa radia k tým najbohatším na svete. Ani tento rok tomu nebolo inak. Viete, kto sa tento rok umiestnil na čele tohto obľúbeného rebríčka alebo ste zatiaľ výsledky nestihli zaregistrovať? Ak milujete šport, potom by ste sa taky chceli stať jedným zo športovcov, ktorí sa športovou aktivitou živí. Navyše vo svete športu sa točia ohromné peniaze, čo čovek len ťažko takzvane „poberá“. Pozrime sa na tie najbohatšie športovcov na svete a utvrdí sa v tom, že vo svete športu sa točia miliardy dolárov. 

Vince McMahon 

Poznáte Vince McMahon? Ide o bývalého amerického wrestlera, ktorý aktuálne vlastní firmu WWE, kde je okrem iného aj generálnym riaditeľom. Jeho majetok sa dnes odhaduje na tri a pol miliardy dolárov, za jeho príjem však môže hlavne spomínaná firma. 

michael Jordan 

Kto by nepoznal bývalého basketbalistu, ktorý sa stal známy tiež vďaka svojej značke. Michael Jordan rozhodne patrí do rebríčka najbohatších športovcov sveta, veď sa jedná o muža, ktorý je dodnes označovaný ako najlepší basketbalista všetkých čias. Odohral pätnásť sezón v NBA za dva kluby, a to konkrétne za Chicago Bulls a tiež za Washington Wizards. 

Michael Schumacher 

Hodnota majetku jazdca Formula 1 je osemsto miliónov dolárov. Meno Michaela Schumachera sa bude spájať s pretekmi snáď do konca sveta. Ide o muža, ktorý je považovaný za najlepšieho jazdca vo Formule 1, je zatiaľ jediným jazdcom v histórii, ktorej sa podarilo vyhrať sedem šampionátov, z toho päť po sebe. 

Tiger Woods 

Rovnako veľký majetok má aj golfista Tiger Woods, ktorý sa opäť dostal do kondície a vrátil sa v plnej sile do sveta golfu. Tiger Woods je najznámejší golfista, ktorý patrí k najlepšie plateným športovcom sveta. Jeho ročný príjem je neuveriteľný. Často je považovaný za vôbec najlepšieho golfistu všetkých čias.