Športujeme v páre
Lifestyle

Športujeme v páre

Položte si teraz ruku na srdce a odpovedzte si otázku – dodržiavate ešte svoje novoročné predsavzatia týkajúce sa chudnutie? Drvivá väčšina ľudí skončila so svojim novoročným predsavzatím pomerne skoro, to však neznamená, že nemôžu nabehnúť na chudnúci proces znovu. Či už sa statočne držíte alebo ste sa rozhodli skončiť s chudnutím, máte teraz príležitosť opäť začať športovať a hýbať. Predsa len bez pohybu len ťažko dosiahnete vysnívaného tela. Odporúčame športovať v páre, nie nadarmo sa hovorí, že v dvoch sa to lepšie ťahá. 

V prípade, že sa rozhodnete športovať so svojim partnerom alebo partnerkou, je otázkou, aký šport je vhodný či ideálne. Predsa len existuje nespočetné množstvo skvelých športových aktivít, ktoré môžete vykonávať, niektoré športové aktivity však nie sú pre pár určené. Pozrime sa preto na najatraktívnejšie športové aktivity, ktoré môžete prevádzkovať so svojím drahým náprotivkom. 

badminton 

Badminton je obľúbený šport nejedného z nás. Bohužiaľ si mnohí myslia, že badminton je šport, ktorý je možné vykonávať len počas letných mesiacov, kedy nám počasie praje a kedy hlavne nefúka. Lenže nie je to tak. Badminton je možné vykonávať aj počas ostatných ročných obdobiach, keďže ide o šport, ktorý môžete vykonávať v nejednej športovej hale. Stačí si len prenajať kúsok haly a môžete hrať bedminton o sto šesť. 

squash 

Podobne je na tom squash. Ak sa rozhodnete hrať squash, zapojíte taktiež predovšetkým ruky, nohy a spevníte zadoček. Je to ideálny šport zvyšujúce fyzickú kondíciu, rovnako tak badminton je na tom podobne. 

beh 

Ak chcete schudnúť, mali by ste začať behať. Beh je najlepší šport k spaľovaniu tukov a kalórií, ostatne samotnému človeku sa nie vždy behá dobre. Môžete si preto vziať parťáka, s ktorým beháte zhruba rovnako rýchlo. Môže to byť partner, partnerka, ale samozrejme tiež priatelia.