Tri outfity na festival. Ktorý vám učaruje?
Fashion

Tri outfity na festival. Ktorý vám učaruje?

Leto sa každoročne nesie v znamení festivalov. Začína sa pred letnými prázdninami, ale najlepšie festivaly sa začínajú počas letných prázdnin. Ak sa chystáte na niektorý z letných festivalov, možno neviete, čo si vziať so sebou. A my vám s tým môžeme pomôcť! Inšpirujte sa našimi tromi outfitmi, ktoré sme vytvorili práve na festivalové večery.

Inšpirácie nie je nikdy dosť! To platí najmä pre ženy, ktoré zvyčajne nevedia, čo si obliecť. Ak patríte k ženám, ktoré často nevedia, čo si obliecť, inšpirujte sa našimi tromi outfitmi. Možno sa vám budú páčiť ako celok, alebo si zamilujete len jednotlivé kúsky, ktoré sa rozhodnete nosiť.

Oblečenie číslo jedna

Toto leto je veľmi horúce. Vezmite si preto krátke šortky, ktoré sú roztrhané a o číslo väčšie, ako zvyčajne nosíte. Vytvoríte tak dojem štíhlejších nôh. Vyberte si jednofarebné tričko alebo ľahké tielko a voľnú, možno kockovanú košeľu, ktorá vás dokonale ochráni počas chladnejších letných večerov. Popoludní si ho jednoducho zaviažte okolo pása.

Čo sa týka doplnkov, odporúčame sandále obuté okolo nôh, slamený klobúk a ruksak.

Oblečenie číslo dva

Ak patríte k ženám, ktoré uprednostňujú šaty, odporúčame vám nosiť ich s hodvábnymi nohavicami a bielymi teniskami. Pridajte peknú slamenú tašku cez rameno, neodolajte slamenému klobúku, ktorý vás ochráni pred slnkom, a nezabudnite na dlhšiu džínsovú bundu, ktorá vás ochráni pred chladnými večermi.

Oblečenie číslo tri

Ak má byť nepríjemné počasie, siahnite radšej po roztrhaných džínsoch a papučiach, pričom pred chladom vás ochráni crop top a voľná bunda. Opäť sa rozhodnite pre batoh a pár okrúhlych náušníc, ktoré sú dnes moderné a sú návratom do sedemdesiatych rokov.