Je váš šatník napchatý na prasknutie? Začnite obchodovať!
Fashion,  Money

Je váš šatník napchatý na prasknutie? Začnite obchodovať!

Väčšinou ženy sa môžu pýšiť naozaj veľkým šatníkom, ktorý im doslova rupe vo švíkoch. V takýchto prípadoch by si ženy mali dať ruku na srdce a povedať si, či naozaj budú chodiť vo všetkých tých veciach, ktoré vlastne v ich šatníku majú. Pokiaľ by si povedali, že nebudú, potom je načase, aby sa rozhodli trochu šatník prevetrať. Predsa len sa musí urobiť miesto na nové kúsky a nové kúsky sa navyše len tak nezaplatia, teda je nutnosťou aj to, aby sa skrátka na nové šaty aspoň niečo zarobilo. A ako inak, než za pomoci tých vecí starých!

Stačí iba keď si urobíte chvíľku na prehrabanie šatníka. Potom si po prehrabaní zoberte telefón a nafoťte si jednotlivé kúsky oblečenia, ktoré dokážete oželieť. Po fotke ich pridajte na najrôznejšie sociálne siete alebo na internetové stránky mnohých bazárov a potom sa skrátka len tešte zo záujmu, ktorý sa určite prejaví, keď ľudia kliknúť na váš príspevok!

Ak si neviete rady, na aké weby máte oblečenie dávať a kde ich máte predávať, prinášame vám aktuálne najlepšie weby, kde sa predávať dá.

• Vinted

Vinted, ktorý ste predtým poznali pod názvom „votoč vohoz“, je dnes asi najviac populárnym bazárom oblečenia. Ženy (ale aj páni) tu predávajú to najlepšie, čo nájdu vo svojom šatníku, a často naozaj za skvelé ceny. Vďaka tomu, že sa vždy dohovoríte priamo s majiteľkou daného kúsku, je možné sa dohovoriť na osobnom odovzdaní alebo na znížení ceny. To je však všetko iba na vás. Je však nutné podotknúť, že sa tu preferuje platba vopred na účet. Aby ste však danej používateľke verili alebo ona aby verila vám, potom na to slúžia recenzie, ktoré si zbierate počas celého predaja na tejto internetovej stránke.

• Bazoš

Ďalším obľúbeným webom najmä starších je Bazoš. Ide o portál, kde však môžete obchodovať naozaj so všetkým, nie iba s oblečením. Je skvelé, že tu neplatíte žiadny poplatok za pridávanie príspevkov a navyše nie je spoplatnený ani samotný web ako taký. Teda čistý zisk putuje priamo do vášho vrecka.