Vytvorte si kúpeľňu podľa vašich predstáv
Home

Vytvorte si kúpeľňu podľa vašich predstáv

Pri sťahovaní sa väčšinou stáva, že už prídete do úplne vybaveného bytu alebo domu, ak sa rozhodnete odsťahovať sa do prenájmu. Aj keď si však mnohokrát vezmete hypotéku a kúpite si dom, podľa vašich predstáv, tak sa predsa len stretnete s tým, že kuchyňa aj kúpeľňa už budú hotové. Lenže kúpa hotového bytu vyjde oveľa lacnejšie, než aby ste sa zameriavali na to, či vám desiatich miliónová hypotéka bude stačiť, ak si chcete kúpiť svoj vlastný pozemok a chcete všetko začať robiť od základov.

Navyše by to nestálo len peniaze, ale aj námahu, čas, dlhé splátky a taky navrhnutie všetkých miestnosť, ktoré si väčšina ľudí necháva robiť na zákazku od architekta, avšak druhá rada sa rozhodne navrhnúť si byt úplne sama. Je to skvelé, to rozhodne, ale niekedy ľutujú toho rozplánovanie. Väčšinou od prvého kameňa stavia tí, ktorí si nechcú rozmiestniť izby, ale chcú si skôr všetko zariadiť od základov. To však nie je možné len v tomto prípade, ale rozhodne sa to dá tak urobiť aj vtedy, ak kúpite byt už zhotovený. Veď ak si ho kúpite, môžete si ho prestaviť podľa vašich predstáv, pretože je váš!

Kupujte si radšej byt nezariadený

Pri počiatočnom kopu vás určite príde výhodnejšie byt, ktorý je nezariadený. Pozerajte sa preto najskôr na okná alebo na podlahu, pretože takými záležitosťami sa nechcete zrovna trápiť neskôr. Ak vám vyhovuje lokalita a usporiadanie bytu, choďte do neho. Nemusí tam byt ani pekná kuchyne, stačí, aby poslúžila na chvíľku. Tú si potom môžete pekne zničiť a objednať si novú, podľa vašich predstáv, ktorá teraz už toľko nestojí. Avšak na čom záleží, tak to je kúpeľňa.

Na ňu trpí väčšina žien, ale tiež aj mužov. Je to predsa len istá relaxačná zóna, kde nájdete istého uspokojenie. Avšak tá musí byť hlavne pri kúpe dostatočne veľká, nekupujte si žiaden škaredý kotlík. Zariadená nech vôbec pokojne nie je, pretože práve to zariaďovaní bude na kúpeľni najlepší. Keď mu teda túžite po svojej vlastnej kuchyni, nemusíte si hneď staviť dom, len sa zamerajte na prípadnú veľkú rekonštrukciu, ktorá premení aj tú najškaredšiu miestnosť na niečo perfektného.