Stop nakupovanie darčekov! Radšej ušetrite a vyrobte kozmetické radosti
Money

Stop nakupovanie darčekov! Radšej ušetrite a vyrobte kozmetické radosti

Blíži sa narodeniny niekoho blízkeho a vy ešte nemáte darček? To nevadí! Nemusíte jazdiť po obchodoch alebo obchodných centrách, skrátka stačí, keď si sadnete doma k stolu, zapnete svoj obľúbený seriál a niečo vlastnoručne vyrobíte. Už dávno sa darčeky nemusia kupovať, môžete si ich hravo vyrobiť za pár korún, čo sa teraz, v čase letných dovoleniek, hodí. Navyše výrobu domácich darčekov určite ocení každý, kto nemá práve peňazí na rozdávanie. 

Ak patríte k ľuďom, ktorí sú utrápení z toho, ako rastú ceny všetko, na čo sa pozrú, potom máme pre vás tip. Čo napríklad namiesto nakupovania darčekov ľuďom darčeky vyrábať? V súčasnej dobe je vyrábanie darčekov naozaj zábavná činnosť, ktorá vážne stojí len pár korún. Ušetrite si teda radšej peniaze bokom a svojim blízkym vyrobte niečo, za čo budú naozaj radi. A že neviete čo? To nevadí, poradíme vám. 

Prinášame vám tipy na domáce kozmetické radosti a darčeky, vďaka ktorým si na vás ľudia spomenú nielen pri svojej každodennej hygiene. Nakúpte len pár potrebných lacných vecí a začnite darčeky vyrábať. Zvyšok, čo ušetríte, si pekne dajte bokom a použite vo chvíli, keď si budete chcieť urobiť radosť vy. 

Vyrobte soľ do kúpeľa 

Odporúčame vyrábať soľ do kúpeľa. Stačí len vziať zvyšky solí do kúpeľa, čo máte doma, striedavo je zmiešať do okrasnej fľaštičky, jednotlivé prechody oddeľte bylinkami, ktoré nájdete na záhradke. Aby soľ krásne voňala, odporúčame ich do nej kvapnú esenciálny olej, ktorý má doma jednoznačne každý. 

Vyrobte treba cukrový peeling 

Ďalšie unikátne darček je cukrový peeling, ktorý ocenia nielen páni, ale aj dámy. Stačí, keď obyčajný biely cukor zmiešate s kokosovým olejom a treba s vanilkou, k tomu opäť kvapnete trochu esenciálneho oleja. Týmto sa vytvorí peeling, ktorý už len stačí dať do okrasnej dózy, ktorú obviazať peknú mašličkou.