5 vecí, ktoré robiť v lietadle, aby ste sa nenudili
Lifestyle

5 vecí, ktoré robiť v lietadle, aby ste sa nenudili

Máte pred sebou dlhú pracovnú cestu lietadlom, alebo ste sa po dlhšej dobe rozhodli vyjsť za hranice len tak, na dovolenku? Ponúka sa otázka, čo robiť v lietadle, najmä keď sa let zdá byť doslova nekonečným. Keďže sa nachádzate v stave, keď internetové pripojenie je doslova tabu, je potrebné si nájsť iné typy zábavy alebo aspoň zabavenie sa. Čo konkrétne môžeme robiť?

Je čas na čítanie

Jednou z možností je čítanie. Pokiaľ ste si hovorili, že ste ešte donedávna nemali čas na čítanie, v lietadle máte k dispozícii času habadej. Nezabudnite si ju so sebou zobrať, aby ste dlhé hodiny mali, nad čím stráviť. V ideálnom prípade si vezmite knihy rovno dve, predsa len poletíte lietadlom aj naspäť.

Pokiaľ neholdujete knihám, prípadne sa obávate, že by zabrali príliš veľa miesta, ponúka sa tradičná čítačka.

Stiahnite si obľúbenú hudbu alebo podcast

Ak nepatríte práve medzi čitateľov, ale milujete skôr hudbu a podcasty, je potrebné si obľúbené počúvanie vopred stiahnuť do mobilného telefónu. Ako už bolo spomenuté, internet nie je nič, čo by ste mali bežne v lietadle po ruke. A tak ich stiahnutie predchádzajúce letu je nutnosťou.

Odpovedzte na e-maily

Možno úplne absurdné vám príde možnosť, ktorú vám teraz ponúkame, a síce možnosť odpísať na e-maily. Lenže skutočne ide o niečo, čo môžete robiť, do čoho sa môžete pustiť. Teda ak používať Gmail. Práve ten má totiž funkciu Gmail offline, ktorá funguje, aj keď práve nemáte prístup k internetu.

Zoznámte sa s okolitými cestujúcimi

Vždy sa hovorí, že nikdy neviete, s kým sa môžete stretnúť. Ak vidíte, že sa susediaci cestujúci tiež nudia pri ceste, prečo nenadviazať vzťahy? Napríklad vedľa vás bude stáť veľká filmová hviezda alebo zámožný podnikateľ, ktorý vám dá na svoje predávané produkty nemalú zľavu.

Plánujte si svoj itinerár

Ponúka sa tiež plánovanie svojej dovolenky alebo služobnej cesty. Ak v rámci pobytu musíte navštíviť hneď niekoľko miest, čo si ich aspoň spísať a cestovanie medzi nimi nejakým spôsobom naplánovať?