Kabelky, ktoré vás okúzlia
Fashion

Kabelky, ktoré vás okúzlia

Radi si každý rok vyberáte tie najkrajšie a najmodernejšie módne kúsky, ktoré vás nadchnú? Nádherné a skvostné kabelky, ktoré jednoducho musíte mať, len keď ich zahliadnete v regáli. Pokiaľ vám tam chýba nová kabelka, neváhajte a ulovte si nejakú práve teraz. Kabelka vyjadruje vašu osobnosť aj štýl. Niektoré kúsky sú jednoducho jedinečné. Kabelka má byť krásna a kvalitná, má slúžiť a robiť vám radosť. Pokiaľ teda chcete začať vyrážať z domu zvesela, urobte si radosť a kúpte si novú kabelku, ktorá poteší za každých okolností. Na výber máte veľké modely, menšie crossbody kabelky aj drobné listové kabelky zo zamatu, s kamienkami aj s flitrami.

Kabelka cez rameno alebo na predlaktí

Nosíte kabelku cez rameno alebo na predlaktí? Niekto má rád kabelku do ruky, niekto nosí kabelku cez rameno alebo zavesenú na ruke. Niekedy to inak nejde, jednoducho potrebujeme mať voľné ruky a kabelka na rameno sa nám hodí. Ak ste sa ale niekedy zašli pozrieť do Paríža, možno vás tam zaujalo, to čo nás. Parížanky s neskrývanou eleganciou nosia rady často kabelku na predlaktí, zatiaľ čo u nás to ešte nie je toľko bežné. Ony vyzerajú jednoducho skvele. Možno sa u nás stále také nosenie kabelky považuje tak trochu za prejav snobstva, za akúsi demonštráciu vlastnej nadradenosti a ukazovanie na obdiv kúsok luxusu.

Udržte si štýl

Ak si dáte kabelku cez lakeť a potom si ju dáte cez rameno, je to úplne niečo iné. Kabelka na predlaktí je oveľa elegantnejšia a zaujímavejšia. Dostane oveľa väčší šmrnc a razom pôsobíte oveľa sebavedomejšie. Podčiarkuje vašu osobnosť a nijako vás nezatieni. Tiež vám neustále nekĺže z vášho ramena a neustále máte prehľad o svojich veciach. Aj po dlhom úmornom dni, kedy padáte únavou a vyčerpaním, si udržíte štýl. Nie všetky kabelky sú vhodné práve na nosenie na predlaktí. S batohom narvaným desiatami pre deti a termoskou čaju elegancia veľmi nenarobíte. Aj keď vo väčšej kabelke sa toho dá dosť skryť.