Súčasná móda nám praje! Poznáte trendy, ktoré skryjú bruško?
Fashion

Súčasná móda nám praje! Poznáte trendy, ktoré skryjú bruško?

Móda sa mení rýchlo ako počasie. Neustále sa v obchodoch obmieňa ponuka toho, čo si môžeme kúpiť. Teraz v obchodoch narazíme na zimnú kolekciu, ktorá nám napodiv celkom praje. Pokiaľ počas vianočných sviatkov priberieme pár kíl, stačí si kúpiť niečo voľné zo zimnej kolekcie – a že tých voľných kúskov v obchodoch je!

Poďme si spomenúť také trendy, ktoré nám bruško úspešne skryjú, a o nech sa deje, čo sa deje. Navyše stále v nich budeme štýloví a stále sa za nami budú ľudia v dobrom otáčať.

• Šaty krabicového strihu

Určite ženy poznajú šaty krabicového strihu. Jedná sa o šaty, ktoré najčastejšie nájdeme s golierom a s vreckami. Tieto šaty sú skvelé v tom, že neobopínajú postavu, a to ani trochu. Malinko nám vytvarujú poprsie, ale inak sú úplne voľné a dĺžkovo zhruba do polovice stehien. V obchodoch ich nájdeme veľmi hojne, najčastejšie so zvonovými rukávmi, ktoré sú dnes tiež veľmi moderné a štýlové.

• Voľné svetre

V zimnej kolekcii nájdeme tento rok skutočne mnoho svetrov. Najpopulárnejšie sú asi kardigany, ktoré nám siahajú až ku kolenám alebo až ku členkom. Po takých kardiganoch by sme sa mohli utĺcť. Samozrejme v zimnej kolekcii nájdeme mnoho iných ďalších kúskov, kvôli ktorým sa oplatí zhrešiť.

K tým kúskom patria napríklad svetre s rolákom, ktoré si najčastejšie kupujeme v šedej alebo v khaki farbe. Tiež u nás vedú svetre s výstrihom do V, ktoré nám pekne zdôraznia poprsie.

Nech už si však vyberiete akýkoľvek sveter, vždy majte na pamäti, že sa dnes svetre nosia zásadne voľné. Nebojte sa vziať o veľkosť väčší sveter – naopak, také svetre sú vítané!

• Voľné blúzky

Rovnako tak, ako sú vítané voľné svetre, sú vítané aj voľné blúzky. Nemali by sme vsádzať na upnuté veci, ktoré len zdôraznia naše nedokonalosti, keď môžeme zaujať voľnejšími vecami, ktoré z nás vykúzlia skutočne zvodné a hlavne na pohľad štíhlej ženy.