5 tipov na úchytky do detskej izby
Home

5 tipov na úchytky do detskej izby

Úchyty vám pomôžu úplne zmeniť charakter detskej izby, ako aj nábytkové nohy pracovného stola. Pozreli ste sa na možnosti, ktoré v súčasnosti patria medzi najobľúbenejšie? Poďte sa s nami inšpirovať.

Plastové farebné rukoväte

Nábytkové úchytky v detskej izbe dnes rozhodne nemusia byť nudné. Plastové solitéry sa postarajú nielen o bezchybné otváranie výsuvu alebo skrinky, ale sú aj veľmi zábavné! Chcete ananás, mimózu alebo dokonca futbalovú loptu? Nechajte svoje deti vyrastať v miestnosti, ktorá im každý deň prináša radosť.

Kovové jednofarebné rukoväte

Máte v izbe čisto biely nábytok? Prevláda v ňom masívne drevo? Alebo už kombinujete niektoré farby a premýšľate, ako ešte viac vylepšiť miestnosť? Jednofarebné kovové rukoväte sa postarajú o dokonalý výsledok. Dodávajú miestnosti moderný a štýlový nádych. Možno je práve táto možnosť pre vás tým správnym riešením.

Nech žije drevo

Chceli by ste do detskej izby umiestniť niečo upokojujúce, čo by ju celú zjednotilo? Nájdite si sortiment drevených rukovätí. S týmito úchytkami urobíte radosť nielen tým, ktorí milujú štýl čarodejníckeho učňa z Bradavíc, ale aj všetkým rastúcim deťom, ktoré už netúžia po mnohých farbách vo svojej izbe.

Úchyty musia byť skryté

Potrebuje dizajn vašej izby niečo úplne iné? Praktické zapustené rukoväte dodajú priestor aj tam, kde ho nie je nazvyš. Zapustené úchyty sú ideálne do menších miestností, kde nechcete, aby vaše dieťa pri prechode miestnosťou náhodne narazilo do úchytov. Ale aj tu je výber farieb a vzorov naozaj široký.

Originálne kusy

Chcete rukoväť, ktorá evokuje prostredie pirátskej lode? Napríklad kovová rukoväť s lanom uprostred je ideálna do štýlovej miestnosti. Vyberte si vlastné originálne kúsky, ktoré nebude mať nikto iný.

Nábytkové úchyty môžu úplne zmeniť štýl miestnosti. Chcete aj vy zažiariť?