V Maďarsku prebehla najväčšej Franšízová akcie
Business

V Maďarsku prebehla najväčšej Franšízová akcie

Sledujete svet franchisingu? Zaujímate sa o franšízovej podnikanie? Ak áno, je tu veľká pravdepodobnosť, že ste zaregistrovali aj najväčší franšízovú akciu v Maďarsku. Tú organizovala Franšízová asociácie a konala sa na začiatku tohtoročného februára. Počas tejto akcie sa predstavilo tridsať franšízových konceptov, medzi ktorými bol aj český zástupca v podobe franšízy Extéria Market. Slovenská Franšízová sieť zaznamenala veľký úspech, našlo sa viac ako tridsaťpäť záujemcov o podnikanie pod značkou Extéria Market. Franšíza inými slovami v blízkej dobe expanduje do Maďarska. 

Záujemcovia o podnikanie pod značkou Extéria Market majú obrovskú výhodu oproti ostatným franšízantom, pretože na trhu nie je žiadna podobná Frančíza, ktorá by poskytovala poradenstvo v oblasti bezpečnosti práce a požiarnej ochrany. 

Maďarsko nie je jedinou krajinou, do ktorej sa bude expandovať 

Úspech na franšízovej akciu v Maďarsku určite prinesie tonu ovocia. Nie je to však zďaleka prvý či posledný úspech za poslednú dobu. Franšíza Extéria Market sa ku koncu minulého roka zúčastnila tiež franšízovej udalosti vo Viedni. Zúčastnila sa konkrétne výstavy Franchise-Messe, kde sa taktiež prezentovala. Aj vďaka prezentácii našla partnerov pre udelenie masterfranšízové licencie pre celé Rakúsko. O unikátny koncept bol obrovský záujem, našlo sa viac ako tridsať záujemcov o podnikanie pod značkou Extéria Market, s ktorými sa aktuálne rokuje. 

Okrem expanzia do Maďarska čaká firmu Extéria, ktorá v súčasnosti pôsobí zatiaľ na českom a slovenskom trhu, tiež expanzia do Rakúska. Firma má teda veľmi sľubnú budúcnosť. 

Staňte sa franšízistom aj vy 

Samozrejme aj vy sa môžete stať súčasťou tejto značky. Miest na otvorenie pobočky v Českej republike síce ubúda, ale týmto krokom rozhodne neoľutujete. U franšízy Extéria Market máte zaručený úspech vďaka päťročnému overenie franšízy na českom a slovenskom trhu.